Tiulowa spódniczka z pomponami

Pompony, pompony, pompony…był juz na blogu dywanik z pomponów, przewijają się na zdjęciach pompony tiulowe zrobione jakiś czas temu a dziś co? Znów pompony… jakoś nie mogą mi się znudzić 🙂 Tiulowa spódniczka  z pomponami jest prezentem  dla 4 letniej królewny, która najbardziej na świecie lubi kolor różowy 😉 Zdjęcia na modelce niestety nie będzie. Seria niefortunnych zdarzeń uniemożliwiła poczynienie takowych i modelka odleciała. Jest już setki kilometrów więc spódniczka poleci do niej pocztą 😉

 

Dużo rzeczy lubię robić samodzielnie od podstaw, ale w tym projekcie wykorzystałam gotowe pomponiki. Na spódniczkę widoczną na zdjęciach poszły dwa opakowania po 78 sztuk pomponów akrylowych pastelowych.

W spódniczce wykorzystałam biały tiul welonowy – jest gęstszy niż taki zwykły i bardzo mięciutki, nie gniecie się i bardzo ładnie układa.  Podszewka jest z tkaniny bawełnianej – tej samej co wykorzystałam do uszycia poduszki antywstrząsowej motylka. Myślę, że to lepsza opcja niż zwykła  poliestrowa podszewka, bo jest bardziej przewiewna i w lecie nie będzie się lepić do nóżek.

Coś czuje, że na jednej się nie skończy ;). O ile tiul w każdej kolejnej raczej powinien być biały, aby pompony były ładnie widoczne to już z wersjami kolorystycznymi pomponów i  podszewki podszewki można zaszaleć. Pewnie się jeszcze na blogu nie raz pojawią różne wersje kolorystyczne.


Podoba Ci ten produkt ? Napisz do mnie 

0 comments on “Tiulowa spódniczka z pomponamiAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *